Szkolenie Check Point - NDR - a komu to potrzebne? Czyli "WIELKI BRAT" w zakresie monitoringu i bezpieczeństwa sieci wewnętrznej.

2023-09-06

Podczas SPOTKANIA STACJONARNEGO zapoznanie się z możliwościami i funkcjami systemu Horizon NDR z poziomu WEB GUI w zakresie monitorowania wewnętrznych sieci. Zyskasz umiejętność posługiwania się podstawowymi opcjami takimi jak: filtrowanie wyników, tworzenie raportów i widoków, analiza logów.

System Check Point Horizon NDR to pasywne i bezagentowe rozwiązanie bazujące głównie na pełnej kopii ruchu do analizy i monitorowania ruchu sieciowego w środowiskach IT.
Dzięki wykorzystaniu różnych silników detekcji takich jak np.: IDS, Anty-Bot, Anty-Virus, potrafi wykryć zdarzenia, które na podstawie zgromadzonych i przeanalizowanych poprzez AI informacji traktuje jako naruszenia polityki bezpieczeństwa.

Dzięki silnikom behawioralnym i heurystycznym / sztucznej inteligencji oraz machine learningowi potrafi wykryć zdarzenia z kategorii Zero Day Attack i korelować informacje z różnych źródeł systemu. 
Narzędzie Horizon NDR należy klasyfikować jako system NDR (Network Detection and Response) oraz NTA (Network Traffic Analysis).

DATA: 06.09.2023
CZAS TRWANIA: 11:00 - 14:00
LOKALIZACJA: CLICO Oddział Warszawa Plac Konesera 8, 1 piętro.
Prowadzący: Paweł Nabożny, IT Security Consultant, CLICO

rejestracja

Agenda:

  1. Zaprezentowanie rozwiązania Horizon NDR – omówienie głównych funkcji oraz korzyści płynących rozwiązania klasy NDR;
  2. Wyjaśnienie modelu architektury systemu;
  3. Przedstawienie funkcji w zakresie monitoringu sieci i hostów;
  4. Pokaz Live Demo;
  5. Generowanie Ataków w środowisku laboratoryjnym oraz prezentacja wykrycia w Check Point Horizon NDR.

Korzyści z udziału w spotkaniu:

Zapoznanie się z możliwościami i funkcjami systemu Horizon NDR z poziomu WEB GUI w zakresie monitorowania wewnętrznych sieci. Umiejętność posługiwania się podstawowymi opcjami takimi jak: filtrowanie wyników, tworzenie raportów i widoków, analiza logów.

Liczba miejsc ograniczona, osoby zarejestrowane biorą udział w wydarzeniu bezpłatnie.

Zapraszamy,
CLICO & Check Point