Dla Partnerów

Check Point jest firmą, która w 100% działa w oparciu o kanał partnerski. Partnerzy Check Point są uznawani za najlepszych w branży bezpieczeństwa. Każdy partner który zdecyduje się na współpracę zyskuje natychmiastowy dostęp do szkoleń handlowych oraz technicznych, bezpłatnej certyfikacji, materiałów marketingowych a nawet wsparcia finansowego. Aby zostać partnerem należy wypełnić aplikacje.

Zostań Partnerem

Tu istniejący partnerzy Check Point mogą zgłosić projekt ale także przeglądać i uaktualniać status zgłoszonych już projektów. Działania takie są bardzo istotne dla ochrony poczynionych inwestycji. Umożliwią nam także realizację pomocy w zamknięciu projektu zarówno pod względem technicznym jak i logistycznym. Rejestracja i późniejsze informacje o projektach to także wymóg wielu producentów. Aby zarejestrować projekt wymagane jest posiadanie konta w Portalu partnerskim CLICO.

Zarejestruj projekt

Dla swoich partnerów handlowych Check Point przygotował wiele możliwości zdobycia wiedzy o produktach i rozwiązaniach między innymi bezpłatne szkolenia on-line dostępne na platformie Check Point Usercenter.

Sprawdź

Więcej informacji i materiałów dla partnerów znaleźć można w Portalu partnerskim CLICO oraz na forum Check Point Community.