Webinarium Check Point - co zrobić jak nie działa? Kilka prostych porad jak radzić sobie z problemami w rozwiązaniach Check Point

2023-04-24

Podczas webinarium poznasz możliwości i praktyczną wiedzę jak w odpowiedni sposób zareagować i przystąpić do procesu trobleshootingu w firewallach firmy Check Point, w momencie wystąpienia najczęściej spotykanych problemów.

Często się zdarza, że Administratorzy systemów typu NGFW spotykają się z różnego rodzaju problemami związanymi z konfiguracją, implementacją, integracją firewalli w swoich środowiskach. W trakcie tego wydarzenia poruszymy najczęściej spotykane problemy, pomyłki i błędy konfiguracyjne, które przyczyniają się do poważnych naruszeń związanych ze stabilnością działania sieci wewnętrznej i nie tylko. Pokaże ci jak w prosty sposób wykonać podstawowy trobleshootingu i obejść te problemy.

DATA: 24.04.2023
CZAS TRWANIA: 11:00-12:30
ONLINE

rejestracja

Agenda:

  1. Jak poprawnie przygotować się do zgłoszenia serwisowego 
  2. Cpinfo – Plik techniczno-diagnostyczny Cykl życia sesji w API 
  3. TOP III najczęściej zgłaszanych problemów 
  4. Porady trobleshootingu dla Smart Console 
  5. Trobleshootingu VPN IPsec S2S 
  6. Najczęstsze problemy przy aktualizacji ClusterXL 
  7. R8x Install Policy Error Messages

Korzyści z udziału w spotkaniu:

Poznasz możliwości i praktyczną wiedzę jak w odpowiedni sposób zareagować i przystąpić do procesu trobleshootingu w firewallach firmy Check Point, w momencie wystąpienia najczęściej spotykanych problemów.

Ilość miejsc ograniczona, osoby zarejestrowane biorą udział w wydarzeniu bezpłatnie.
Serdecznie zapraszamy!