Webinarium - Check Point SMB Game Changer

2022-09-23

PREMIERA! Nowe plany bezpieczeństwa dla SMB!

Data 23.09.2022 przejdzie bez wątpienia do historii! 

Już we wrześniu zaprezentujemy nowy sposób dostarczania bezpieczeństwa IT dla klientów z sektora SMB. Proste licencjonowanie, niska cena i kompleksowa ochrona środowiska. Firma Check Point zaproponowała zmianę sposobu myślenia o bezpieczeństwie gdy prawie 30 lat temu wprowadziła na rynek pierwszego w historii firewall'a. Rozwiązanie to udowodniło skuteczność w dużych środowiskach korporacyjnych, jak i w sektorze publicznym budując niezachwianą pozycję wśród dostawców bezpieczeństw. 

Teraz przyszedł czas na dotarcie do mniejszych klientów. Jest to rynek, na który dotychczas dostępne były rozwiązania niszowych producentów a wielu firm czy organizacji nie było stać na wdrożenie takich mechanizmów ze względu na skomplikowany proces implementacji. Check Point proponuje ochronę stacji roboczych, telefonów, sieci i poczty oferując legendarne bezpieczeństwo w prostej formie. 

Zapraszamy partnerów, którzy chcą zapoznać się z technologią, modelem dostarczania oraz oczywiście z cenami nowych planów dla mniejszych klientów!

DATA: 23.09.2022
CZAS TRWANIA: 12:00 - 13:00
ONLINE

rejestracja

AGENDA:

  • Przedstawienie koncepcji planów 
  • Przedstawienie produktów wchodzących w skład pakietu 
  • Omówienie cennika i sposobu rozliczenia