Check Point przedstawia nowy program partnerski

2024-01-31

W stale rozwijającym się krajobrazie bezpieczeństwa cybernetycznego program ten ma na celu wzmocnienie potencjału partnerów i stymulowanie wzrostu.

Nowy program partnerski Check Point wzmacnia zaangażowanie na rzecz partnerów przy jednoczesnej maksymalizacji możliwości wspólnego rozwoju. Program zachęca do rozwijania specjalistycznej wiedzy, zwiększając wartość usług. Zapewnia także łatwiejszy dostęp do niezbędnych narzędzi i zasobów, poprawiając efektywność operacyjną partnerów.

Udoskonalony program partnerski jest strategicznie powiązany z platformą Check Point i koncentruje się na kompleksowym bezpieczeństwie dostarczanym w chmurze, opartym na sztucznej inteligencji. Program umożliwia partnerom skuteczną sprzedaż zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa z pełnego portfolio Check Point, obejmujących szerokie spektrum powierzchni ataku, odpowiadających potrzebom w zakresie SASE, bezpieczeństwa poczty elektronicznej, środowisk chmurowych, SD-WAN i bezpieczeństwa mobilnego. Uaktualnienia programu mają na celu wykorzystanie tych najnowocześniejszych technologii, zapewniając partnerom przygotowanie do sprostania różnorodnym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem cybernetycznym.

Wśród ulepszeń programu znajdziemy:

  • Uproszczenie i progresja poziomów: nowy, skonsolidowany model stopniowania, który pomaga zwiększyć uczestnictwo na wszystkich poziomach. Partnerzy otrzymują teraz status Advanced, Professional, Premier i Elite, w zależności od wielkości możliwości biznesowych.
  • Nowy model cenowyramy cenowe zorientowane na klienta, które są nie tylko przewidywalne i dostosowane do rynku, ale także charakteryzują się najbardziej znaczącą strukturą rabatów, jaką kiedykolwiek oferowała firma Check Point. Liczba rejestracji transakcji wzrosła o 100% dzięki nowemu programowi dla partnerów zasiedziałych, który zapewnia ochronę transakcji przy odnawianiu.
  • Bezpłatna certyfikacja zapewniająca zgodność na poziomie partnera. Przedstawiamy ścieżki dostosowane do indywidualnych potrzeb w oparciu o sposób, w jaki partner wchodzi na rynek.
  • Specjalizacja: szkolenia i certyfikacje umożliwiające odblokowanie dodatkowych korzyści związanych ze specjalizacją, które mogą skutkować dodatkowym 20% rabatem.
  • Ponowne uruchomienie aplikacjinowa i ulepszona aplikacja, która zwiększa wykorzystanie aż pięciokrotnie. Tym razem zapewnia dostęp do szkoleń i wsparcia, ekspertów merytorycznych i natychmiastowych rejestracji transakcji.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat nowego programu partnerskiego Check Point.